E-shop

Bacardi Carta Oro 0,7l 37,5%
21.03.2021
Mery Melrose XO 0,7l 40%
23.03.2021

Mery Melrose Réserve 0,7l 40%

61,20 


Méry Melrose Réserve je cognac, v ktorom objavíte magické spojenie ľahkých ovocných aróm s bohatým, koncentrovaným telom.

Katalógové číslo: 02163.
Kategórie: ,
span class="tagged_as">Značiek: , , , , , ,
Popis

Méry Melrose Réserve je cognac, v ktorom objavíte magické spojenie ľahkých ovocných aróm s bohatým, koncentrovaným telom.

Je to pozoruhodné dielo, zrodené spojením špičkových cognacov, ktoré rodina Méry hýčkala vo francúzskych limousínskych dubových sudoch 7 až 10 rokov. Výsledkom je prekvapivo vyvážený aromatický profil s dlhým finishom a nádhernou farbou.

Cognac s pôvodom z 1st Cru – Grande Champagne. Je dvakrát destilovaný metódou, ktorá je síce časovo aj finančne náročná, no rozhodne stojí za skutočne fenomenálny výsledok! /Charentais copper still/

Réserve je prechodom medzi ľahkým, sviežim, živým VSOP a robustným, plným, mohutným XO.

Má očarujúcu zlato-hnedú farbu s červenkastými odtieňmi, ktorá hneď na prvý pohľad svedčí o kvalite obsahu.

Senzorický profil je vyvážený – nájdete v ňom akcenty kandizovaného ovocia, sušených sliviek, kôry pomarančov, korenia a vanilky.

Cognacoví odborníci, rovnako ako aj laici, ktorí si chcú proste „len“ vychutnať špičkovú kvalitu, určite ocenia komplexnosť chute a vône s dlho pretrvávajúcim finishom. Zaručene spríjemní výnimočné chvíle s Vašimi blízkymi ľuďmi.

Určený je prioritne na to, aby ste si ho vychutnali samostatne, bez miešania s inými nápojmi. No ak si chcete dopriať luxus, pokojne si pripravte niektorý z klasických miešaných drinkov s cognacovým základom, pretože Méry Melrose Réserve Vám s istotou urobí obrovskú službu aj v takomto prípade.

Maškrty, ktoré k nemu ladia sú predovšetkým nesolené oriešky a jadrá – hlavne kešu a mandle ale aj nesladené sušené ovocie.

 

Ďalšie informácie
objem

0.7L

podiel alkoholu

40%

krajina pôvodu

Francúzsko

EAN kod

3760146990061