E-shop

Domus Vini Prosecco DOP Spago 0,75l 11%
01.05.2020
XENTA Absenta 0,70l 70%
02.05.2020

Domus Vini Imperiale Spunate 0,75l 11%

6,70  5,90 


Extra suché šumivé víno.

Jediný ročník.

Víno typické oddeleným kvasením hrozna, ktoré bolo vypestované v benátskom regióne.

Na sklade

Katalógové číslo: 01993.
Kategórie: ,
Popis

Farba: Slamovo žltá so zelenkastými odtieňmi a jemnou penou, ktorú dopĺňa lahodné a trvácne perlenie.
Charakteristika: Elegantná a jemná vôňa s aromatickými ovocnými tónmi. Očarujúcu a jemnú, no intenzívnu chuť sprevádzajú ovocné tóny hrušky, jablka a broskyne. Dokonalá vyváženosť kyslosti a celkovej chuti vyvoláva intenzívny a príjemný zážitok.
K čomu sa hodí: Výborné ako aperitív k chuťovkám a jednohubkám. Skvele sa hodí k predjedlám ako krevety a hrianky s lososom, k ľahkým jedlám z rýb a kôrovcov a k jedlám so zeleniny. Vynikajúce víno vhodné na špeciálne príležitosti.
Teplota: 6-8 °C

Ďalšie informácie
krajina pôvodu

Taliansko

objem

0,75L

podiel alkoholu

11%


Notice: id bola volaná nesprávne. K vlastnostiam produktu by ste nemali pristupovať priamo. Backtrace: require('wp-blog-header.php'), require_once('wp-includes/template-loader.php'), include('/themes/betheme/woocommerce/single-product.php'), wc_get_template_part, load_template, require('/themes/betheme/woocommerce/content-single-product.php'), woocommerce_upsell_display, wc_get_template, include('/themes/betheme/woocommerce/single-product/up-sells.php'), WC_Abstract_Legacy_Product->__get, wc_doing_it_wrong Prosím pozrite si Debugovanie vo WordPress pre viac informácií. (Táto správa bola pridaná vo verzii 3.0.) in /var/www/vhosts/slainte_wp2/public_html/wp-includes/functions.php on line 4145

Možno by sa Vám páčilo…